Showbiz

I relaksuar, Veseli drekon me gruan në qytet (Foto)

I relaksuar, Veseli drekon me gruan në qytet (Foto)
18 maj 2017 • 16 : 01

Lideri i PDK’së, Kadri Veseli, sigurisht se nuk e ka pasur të lehtë të heq dorë nga kandidati për kryeministër, kur këtë nominim ia dorëzoi Ramush Haradinajt të AAK’së. Por, tani duket të jetë më i relaksuar.

Ndonëse, po vazhdon aktivitetet politike dhe fushaten për platformen e nisur që para rrëzimit të Qeverisë, e që ai e sheh si Fillimi i Ri, Veseli duket se ka gjetur kohë të mos e lë anash bashkëshorten e tij, Violeten.

Veseli është parë sot në një nga kafiteritë e Prishtinës duke drekuar me gruan e tij. /gazetametro.net

Image

Image

Image

 

© zëri.info