Showbiz

Elia Zaharia darkon me bionden e saj të pereferuar! (Foto)

Elia Zaharia darkon me bionden e saj të pereferuar! (Foto)
17 maj 2017 • 23 : 27

Princesha Elia Zaharia ka publikuar në rrjete sociale foto të shumta nga udhëtimet e saj me Princ Lekën.

Megjithatë duket se tashmë ajo ndodhet në Shqipëri dhe ka qenë duke darkuar me “bionden” e saj të preferuar siç shkruan ajo. Ajo e ka fjalën pikërisht për aktoren e njohur shqiptare Olta Gixhari.

Dy bukuroshet duket se po kalojnë një kohë mjaft të mirë me njëra-tjetrën./Gazeta Express/

Image

© zëri.info