Dua dhe Miguel publikojnė hitin ‘Lost in your light’ (VIDEO)

Dua dhe Miguel publikojnė hitin ‘Lost in your light’ (VIDEO)

SHPËRNDARJE

21 Prill 2017 • 12:23 •

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri.

‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.

Mirëpo , kjo këngë nuk është realizuar me klip.

Sa do të pëlqehet kjo këngë nga fansat e saj, mbetët të shihet.