Showbiz

Andrra Destani feston ditëlindjen! A e dini sa diference në moshë ka me Sinanin?

Andrra Destani feston ditëlindjen! A e dini sa diference në moshë ka me Sinanin?
21 prill 2017 • 11 : 25

Andrra Destani feston sot ditëlindjen e sa të 22-të dhe për këtë datë të rëndësishme për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të saj Sinanit ka një diferencë të madhe në moshë, pasi ai është 41 vjeçar kurse Andrra sapo ka mbushur 22 vite.

Por, kur ka dashuri, mosha mbet vetëm numër! Urime për Andrrën!

© zëri.info