Dikur luante me Qumilin, tani ajo ju

Dikur luante me Qumilin, tani ajo ju 'ēmend' me format trupore (FOTO + VIDEO)

SHPËRNDARJE

20 Prill 2017 • 14:59 •

Geta Beqën të gjithë e mbanin mend teksa luante me humoristin e njohur Sevadi Radogoshi-Qumili.

Përveç humorit, Geta një kohë merrej edhe me vallëzim.

Por tani e shihni një Getë krejt ndryshe.

Ajo tani po merret me fitnes dhe është kampione e Evropës në bodybuilding.

Së fundmi ajo ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, ku vë në pah të pasmet e saj bombastike.

 

 

@Regrann from @elvinbeqa - @allo.team [email protected] 🏆🏅#health #fitness #fit #appbreeze #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #health #healthy #active #strong #motivation #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #eatclean #exercise - #regrann

A post shared by GettaBeqa (@gettabeqa) on