Ēiljeta konfirmon duetin me kėngėtarin kosovar (Video)

Ēiljeta konfirmon duetin me kėngėtarin kosovar (Video)

SHPËRNDARJE

19 Prill 2017 • 19:41 •

Çiljeta po vjen me duet.

Këngëtarja nga Shqipëria ka bashkuar forcat me këngëtarin Trimi Jetullahu dhe shumë shpejt do e sjellin këngën ‘Bubu’, shkruan lajmi.net

Tashmë, është lansuar edhe premiera e klipit që duket të jetë interesant.

Kujtojmë që ‘Bubu’ është prodhim i Elgit Dodas.