Ja cili reper shqiptar e kishte idoll Memli Krasniqin (Foto)

Ja cili reper shqiptar e kishte idoll Memli Krasniqin (Foto)

SHPËRNDARJE

20 Mars 2017 • 23:01 •

Reperi Mc Qopa si duket e ka marrë shumë seriozisht rikthimin në skenën muzikore shqiptare.

Ai, ani pse larg kamerave ka punuar për t’i mbajtur pranë fansat që i ka pasur por tani ka vendosur që të mos i zhgënjej ata dhe të rikthehet edhe më fuqishëm, shkruan lajmi.net

Qopa në emisionin ‘Reload’ ka folur rreth karrierës së tij dhe jetës jashtë kamerave por edhe ka zbuluar se e kishte idoll Memli Krasniqin atëher kur ishte këngëtar.

Mc Qopa tregon se e ka dashur shumë grupin ‘Ritmi i rrugës’ dhe tekstet që janë trajtuar kanë qenë madhështore.

Image