Showbiz

Ja çfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë koncertit në Skenderaj (Foto)

Ja çfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë koncertit në Skenderaj (Foto)
20 mars 2017 • 20 : 45

Këngëtarja Leonora Jakupi, sot ka mbajtur një koncert në vendlindjen e saj në Drenicë.

Koncerti i cili është mbajtur sot në Skenderaj, ka pasur karakter humanitar dhe në të përveç Leonora Jakupit kënduar edhe disa emra të tjerë të njohur.

Por derisa Leonora ishte në skenë, është ndërprerë energjia elektirke, kjo ka bërë që publiku të këndojë bashkë me Leonora Jakupin derisa u rikthye energjia elektrike, transmeton Magazina.al

“Kur nalet rryma publiku knon vet” ka thënë Leonora në një video të publikuar në Instastory, ku duket se atmosfera nuk ka munguar.

Image

© zëri.info