Ky ėshtė i dashuri i Zaiminės, ja diferenca e madhe nė moshė mes tyre (Foto)

Ky ėshtė i dashuri i Zaiminės, ja diferenca e madhe nė moshė mes tyre (Foto)

SHPËRNDARJE

19 Mars 2017 • 17:51 •

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka 10 vite që është në lidhje dashurie.

Është emisioni Prive që ka zbuluar identitetin e të dashurit, për të cilin këngëtarja dhe ish-Miss Shqipëria nuk foli pothuajse asnjëherë, shkruan lajmi.net

Sipas këtij emisioni, Zai është në lidhje me një biznesmen të quajtur Klodian Asllani.

E sipas kërkimeve, duke u bazuar në të dhënat që dyshja kanë në rrjetet sociale, ata kanë plot 10 vite diferencë në moshë.

Klodiani është i lindur në vitin 1977 kurse Zaimina 1987! Sido që të jetë, urojmë që çifti të jenë të lumtur bashkë!

Image

Image

Image

Image

Image