Showbiz

'Rikthimi i vajzës plangprishëse', Enca sërish në OTR? (Foto)

'Rikthimi i vajzës plangprishëse', Enca sërish në OTR? (Foto)
17 shkurt 2017 • 19 : 16

Lajmi për zënkën e këngëtares Enca Haxhia me reperin Noizy dhe largimin e saj nga grupi OTR ishte një nga më të bujshmit e javës. ​

Por gjatë ditës së sotme këngëtarja ka habitur shumë me një postim të saj në SnapChat. Ajo shfaqet me reperin e njohur Varrosi, i cili është një nga anëtarët më të rëndësishëm të OTR. Të jetë kthyer këngëtarja në label apo thjesht ka ruajtur miqësinë me reperin?/Gazeta Express/

Image

© zëri.info