Showbiz

Kylie Jenner nuk ndalet së provokuari (Foto)

Kylie Jenner nuk ndalet së provokuari (Foto)
16 shkurt 2017 • 23 : 54

Ylli televiziv dhe anëtarja e familjes Kardashian, Kylie Jenner vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Kësaj radhe ajo ka realizuar një foto provokative, ku shihet duke bërë dush teksa mban të veshur bikini.

Në foton e postuar në Instagram ajo ka ekspozur në masë të madhe vithet e saj teksa në foto ka shkruar “Violet Grey”.

Image

© zëri.info