Showbiz

Adelina Tahiri në rehabilitim (Foto)

Adelina Tahiri në rehabilitim (Foto)
16 shkurt 2017 • 22 : 47

Këngëtarja e njohur shukpjane Adelina Tahiri javë më parë u raportua se pati një aksident me ski në Maqedoni.

Nga ky aksident, këngëtarja lëndoi këmbën, dhe si pasojë u detyrua që ta mbajë në allçi për disa javë me radhë.

Por mesa duket pak nga pak, ajo ka filluar që ta rimarrë veten, dhe këmba e saj duket dita-ditës më mirë.

Së fundmi, Adelina ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet me këmbën e lidhur teksa ka treguar se ndodhet në qendrën rehabilituese. 

Image

© zëri.info