Showbiz

Ja si e uron motra “Çënarin” dhe çfarë thotë për kunatën (Foto)

Ja si e uron motra “Çënarin” dhe çfarë thotë për kunatën (Foto)
16 shkurt 2017 • 19 : 15

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman i njohur tek ne si “Çenar”, edhe me herët kishte thënë se universi i tij i bukur janë motra dhe Almeda, bashkëshortja. 

Si duket aktori është i lidhur shumë me motrën e vetme Nil Sayisman, po ashtu edhe ajo me vëllain, shkruan Magazina.al.

Me rastin e martesës me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, motra e “Çënarit” ka shkruar një urim për çiftin në rrjetin social Instagram.

Krahas një fotoje mjaft të bukur ajo ka shkruar për ndjenjat që i pati me datë 13 shkurt, poashtu Almedën e ka përshkruar si nje grua të mahnitshme dhe të bukur.

Duke parë këtë fotografi për herë të parë, mendova kjo jam unë. Këtu është ajo, si u ndjeva atë natë.

Vëllai im ka qenë në fakt më shumë se një vëlla për mua. Ai bëri shumë sakrifica për mua. Ai gjithmonë me mbrojti mua. Disa herë ai ishte një baba ose një mik.

Më 13 shkurt, unë isha dëshmitare e bashkimit të tij me një grua të mahnitshme, e bukur me emrin Almeda. Unë gjithmonë kam thënë se unë kurrë nuk do të ndajë vëllanë tim, por atë natë kam kuptuar se tani Almeda do ta ndajë atë me mua (me shpresë). Emocionet nuk mund të kontrollohet dhe kjo  foto e përshkruan atë.

Jam shumë i lumtur për ta, urime dhe mund të jetojmë pjesën tjetër të jetës tuaj të lumtur së bashku.

 

 

Seeing this picture for the first time, I thought this is me. Here it is, how I felt that night. My brother has actually been more than a brother to me. He made a lot of sacrifices for me. He always protected me. At times he was a father or a friend. On February 13th, I witnessed his union with an amazing, beautiful woman named Almeda. I have always said that I would never share my brother but that night I realized that now Almeda is going to share him with me (hopefully). Emotions can’t be controlled and in this picture they captured it. I’m very happy for them, congratulations and may you live the rest of your life happily together. @tsayisman @almeda92 #la #wedding #brother #tbt #love Bu fotograf ilk gordugumde ilk soyledigin sey bu benim ! O gece ne hissettigim ! Iste bu benim abim. Hayatim boyunca hep benim icin bir abiden fazlasi oldu. Benim icin inanilmaz fedakarlik yapti. Yeri geldiginde bi arkadas yeri geldigin bir baba gibi davrandi. 13 subatta , ben onun mukemmel bi insanla yeni hayat kurmasina sahitlik ettim. Artik hic bir zaman paylasamam dedigim abimi artik Almeda benimle paylasicak (insallah) :) Evet Bu fotograf duygularimin kontrol edilemedigi o anda cekildi. Onlar adina cok cok mutluyum !

A post shared by Nil Sayisman (@sayismannil) on

© zëri.info