Pas vdekjes sė Ergit, Barbana shfaqet pėr herė tė parė nė publik (Foto)

Pas vdekjes sė Ergit, Barbana shfaqet pėr herė tė parė nė publik (Foto)

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 20:12 •

Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku shkruan Express.

Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.

 

Image