Showbiz

Kidën nuk do ta njihni në setin e ri (Foto)

Kidën nuk do ta njihni në setin e ri (Foto)
11 janar 2017 • 16 : 36

Ka ardhur krejt ndryshe!

Këngëtarja Kida ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Ajo ka ndërruar modelin e flokëve dhe i ka bërë ato shumë të zeza, shkruan lajmi.net

Madje, këngëtarja ka realizuar edhe një fotoset të ri në të cilin duket krejt ndryshe, aq shumë sa që në pamje të parë nuk njihet që është ajo.

Në këtë set Kida ka paraqitur stilin unik, sharmin dhe elegancën.

Image

 

© zëri.info