Lifestyle

Kështu buzët tuaja duken më bukur

Kështu buzët tuaja duken më bukur
07 nëntor 2017 • 09 : 39

Çdo grua ëndërron të ketë buzë të plota sikurse të Angelina Jolie.

LEXO EDHE: Pesë gënjeshtrat që jua thotë i dashuri – dhe kuptimi i tyre

Në internet mund të gjeni shumë truke për të rritur volumin e buzëve tuaja, por jo gjithmonë ato kryejnë punë, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë janë disa teknika të thjeshta që lehtësojnë procesin e lyerjes së buzëve tuaja.

LEXO EDHE: Si të bini në peshë, për të mos shtuar kurrë më!…

Madje edhe duken shumë bukur.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info