Lifestyle

Shmangni këto fruta nëse doni të humbni peshë (FOTO)

Shmangni këto fruta nëse doni të humbni peshë (FOTO)
15 korrik 2017 • 18 : 30

Shpesh njerëzit mendojnë se secili frutë mund të ju ndihmojë në humbjen e peshës.

Por jo nuk ndodh kështu.

Disa prej tyre përmbajnë shumë sheqer – pothuajse sa një çokollatë.

LEXO EDHE: Dieta që ju sjell gjallëri dhe vitalitet

Më poshtë e keni listën e frutave që duhet shmangur dhe të atyre që mund t’i përdorni kur jeni në dietë.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

© zëri.info