Kuriozitete

Gruaja zhvesh dashnoren e burrit në mes të rrugës, e lyen me spec djegës

Gruaja zhvesh dashnoren e burrit në mes të rrugës, e lyen me spec djegës
16 qershor 2018 • 12 : 49

Këto janë pamjet tronditëse kur grua xheloze ka zhveshur në mes të rrugës një tjetër femër, sepse mendonte se ishte e dashura e burrit të saj.

Pas e zhveshi gruaja e leu 30-vjeçaren me salcë peshku dhe spec djegës pluhur.

Giang Jun po punonte në parukerinë e saj në Thanh Hoa, Vietnam kur gruaja e zemëruar e sulmoi duke e akuzuar se kishte marrëdhënie me bashkëshortin e saj.

Gruaja raportohet se e kapi Giang nga flokët dhe e nxorri jashtë në rrugë përpara se ti shqyente rrobat e ta lyente me salcë peshku dhe spec djegës.

Image

Image

© zëri.info