Kuriozitete

11 gjërat më të frikshme të regjistruara nga dronët

11 gjërat më të frikshme të regjistruara nga dronët
05 janar 2018 • 18 : 20

Keni parë ndonjëherë gjëra të frikshme nga hapësira?

Në videon më poshtë, do të shihni 11 gjërat më të frikshme të cilat madje nuk do të besoni se janë të vërteta, shkruan lajmi.net

Që nga peshkaqenët, deri te vullkanet dhe krijesat e çuditshme në natyrë, kjo është pamja që është marrë nga dronët. 

© zëri.info