Kuriozitete

Mendim Rugova realizon disa fotografi fantastike të reve mbi Luboten

Mendim Rugova realizon disa fotografi fantastike të reve mbi Luboten
09 tetor 2017 • 20 : 29

Këto fotografi fantastike të reve mbi Luboten dhe vargmaleve të Sharrit janë realizuar ditën e sotme.

Fotot janë realizuar nga Mendim Rugova dhe publikuar në Facebook në Prishtina Weather.

“Re Altocumulus lenticuaris mbi majën e Lubotenit dhe vargmaleve të Sharrit, fotografuar gjatë ditës së djeshme (8.10.2017) pak para perëndimit të diellit nga Prishtina”, thuhet në përshkrimin e fotove.

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info