Kuriozitete

Dyvjeçarja që po çmend botën: Bëhet hit dhe ka mbi 2 milionë ndjekës

Dyvjeçarja që po çmend botën: Bëhet hit dhe ka mbi 2 milionë ndjekës
08 tetor 2017 • 18 : 29

Dy vjeçarja Mila Stauffer momentalisht është një ndër më të famshmet që po çmend rrjetet sociale.

Profilin e nënës së saj, e cila i poston videot e kësaj vajze të vogël, e ndjekin gati 2 milion e gjysmë njerëz, ndërsa Mila shpesh shfaqet edhe në faqen e njohur ‘9gag’.

Kjo vajzë flet për “problemet “ që kanë të rriturit, transmeton gazetametro.net.

 

 

The other side of the conversation you didn't get to hear...ë(Original Video Posted 4/25) ëby @kaitsta

A post shared by Katie (@kcstauffer) on

 

© zëri.info