Kuriozitete

Jeta luksoze e fëmijëve të pasanikëve të Stambollit (Foto)

Jeta luksoze e fëmijëve të pasanikëve të Stambollit (Foto)
18 shtator 2017 • 18 : 58

Instagrami kohëve të fundit është duke shërbyer për të “promovuar” jetën luksoze e fëmijëve të pasanikëve.

Dhe kështu është duke ndodhur edhe me fëmijët e pasanikëve të Stambollit, të cilët për asnjë moment nuk po hezitojnë të publikojnë fotografi nga pushimet luksoze, veturat e shpejta sportive, jahtet, aeroplanët e helikopterët privatë, transmeton Telegrafi.

Në disa fotografi të rinjtë e Stambollit shfaqen në vetura luksoze siç janë Porsche dhe Lamborghini, por nuk mungojnë as aeroplanët e helikopterët privatë.

Por kur flitet për pasanikët nuk ka si të mos ndodh që të pozojnë në pishina të resorteve të shtrenjta, kurse gardëroba e markave të njohura janë pjesë e pashmangshme e imazhit të tyre.

Por, ajo qfarë bie më shumë në sy janë pozat me piton gjigant dhe revole të larë në flori. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info