Qesharake: Kur dhėndri me shokė befasojnė nusen (Video)

Qesharake: Kur dhėndri me shokė befasojnė nusen (Video)

SHPËRNDARJE

11 Gusht 2017 • 20:12 •

Ajo ndoshta e kishte imagjinuar dasmën e saj si një natë spektakolare dhe që do ta mbante mend gjithë jetës së saj, por duket se i shoqi kishte menduar një mënyrë për t’i krijuar vërtetë një kujtim të paharrueshëm.

Dhëndri nga Teksasi, së bashku me disa nga shoqëruesit e tij, kishin përgatitur një spektakël surprizë për të gjithë, duke i lënë me gojë hapur e sigurisht duke mahnitur nusen e tij në veçanti me një kërcim plot humor.

Por për ta kuptuar më mirë, hidhini një sy videos së mëposhtme…