Kuriozitete

4 vjeçarja që flet 7 gjuhë (Video)

4 vjeçarja që flet 7 gjuhë (Video)
16 korrik 2017 • 14 : 17
Bella Devyatkina një vajzë nga Rusia, ka një aftësi që po ua merr zemrën të gjithëve.

Ajo ka aftësi të jashtëzakonshme dhe mund të konsiderohet gjeni.

Ajo është vetë 4 vjec, por flet 7 gjuhë rrjedhshëm.

Devyatkina ka marr pjesë në një talent shou në Rusi, ku ka shpalosur aftësitë prej gjeniu./Lajmi.net

© zëri.info