Kuriozitete

52-vjeçarja me fizikun perfekt që e kanë zili edhe 20-vjeçaret (Foto)

52-vjeçarja me fizikun perfekt që e kanë zili edhe 20-vjeçaret (Foto)
14 korrik 2017 • 19 : 38

Foto të mrekullueshme për të mrekullueshmen Elizabeth Hurley, që në rrjetet sociale tregon linjat e saj perfekte dhe format superseksi me bikini: Kërkoj ndjesë për mungesën e gjatë’ shkruan artistja dhe modelja, e cila ka festuar 52 vjetorin në 10 qershor, në Facebook.

Ja tek e shohim në fotot e publikuara në rrjetin social teksa bën yoga në lëndinë, ndërsa në një tjetër foto, teksa ujit lulet në kopsht me një komplet ngjyrë vjollcë.

Forma të mrekullueshme të cilat fansat i komentojë me like dhe komplimente.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info