Kuriozitete

Dhëndri ia hoqi vellon nuses që ta puthë, ajo bëri diçka që la pa fjalë dasmorët (Video)

Dhëndri ia hoqi vellon nuses që ta puthë, ajo bëri diçka që la pa fjalë dasmorët (Video)
16 maj 2017 • 20 : 09

Martesa do të duhej të ishte dita më e lumtur e një çifti, por kjo nuse e re sigurisht se nuk mendon kështu.

Në fakt gjatë ceremonisë martesore në kishë, dhëndri ia kishte hoqi vellon për ta puthur gruan e tij të ardhshme që është shtatzënë, por ajo bëri diçka që i shokoi dasmorët – ktheu kokën në anën tjetër dhe refuzoi puthjen e tij, transmeton Telegrafi.

Në vend se të rrëmbehej nga emocionet dhe lotët e gëzimit, në sytë e saj kishte dilema. Tani, të gjithë kanë filluar të pyesin se çfarë kishte bërë dhëndri që e kishte nervozuar kaq shumë nusen e re. /Telegrafi/

 

© zëri.info