Kuriozitete

Nuk do ta besoni se sa kushton kjo shtëpi e viteve të 60-ta (FOTO)

Nuk do ta besoni se sa kushton kjo shtëpi e viteve të 60-ta (FOTO)
15 maj 2017 • 20 : 45

Kjo shtëpi e viteve të 60-ta në Salcombe Bay, Devo është hedhur në shitje për 2.5 milion euro dhe pasi të shikoni fotografitë do ta kuptoni pse.

Shtëpia nga jashtë nuk duket speciale, por nga brenda ajo është një parajsë e vërtetë në tokë, transmeton lajmi.net

Për brenda është tejet shtëpi moderne, ka pamje nga deti, një kopsht i mrekullueshëm, pishinë e piano, të gjitha këto gjëra sigurojnë pushim të padiskutueshëm.

Shikoni fotografitë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info