Niset pėr tė shkuar nė punė, i dalin ujqėr gjigant nė rrugė (Video)

Niset pėr tė shkuar nė punė, i dalin ujqėr gjigant nė rrugė (Video)

SHPËRNDARJE

18 Mars 2017 • 17:46 •

 

Një grua kanadeze ishte duke shkuar në punë kur u trondit pasi vërejti disa ujqër të zinj të mëdhenj duke vrapuar afër veturës së saj në autostradë.

Rhonda Miller nuk ishte aq e sigurt se çfarë po shihte derisa iu afrua njërit prej ujqërve që ishte në skajin e rrugës.

Ajo i incizoi ata dhe videon e publikoi në internet, transmeton Gazeta Express.