Kjo ėshtė videoja e 9 vjetorit tė pavarėsisė, me tė cilėn kryeministri uron qytetarėt

Kjo ėshtė videoja e 9 vjetorit tė pavarėsisė, me tė cilėn kryeministri uron qytetarėt

SHPËRNDARJE

16 Shkurt 2017 • 14:34 •

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka publikuar një video në rrjetin social facebook me të cilën ka uruar Kosovën për 9 vjetorin e Pavarësisë.

Ai ka thënë se kjo video në mënyrë simbolike e përshkruan gëzimin dhe optimizmin në rrugën e pavarësisë së Kosovë.

“#Kosova9Vjet. Video e cila në mënyrë simbolike përshkruan gëzimin dhe optimizmin për rrugën e pavarësisë. Urime 9 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës!”, ka shkruar Mustafa në profilin e tij zyrtar në rrjetin social "Facebook".

Ndiqeni videon: