Kultura

SpiderMan arrin në Cineplexx, interesim i jashtëzakonshëm për bileta!

SpiderMan arrin në Cineplexx, interesim i jashtëzakonshëm për bileta!
05 korrik 2017 • 16 : 14

Cineplexx u dhuron një rëndësi të veçantë filmave superheronjë të kompanisë Marvel; mirëpo këtë herë, filmin e ri të Spiderman e ka prezantuar në mënyrë edhe më unike, shkruan zeri.info.Image

Spider-Man, së bashku me partnerin e ri të tij “Iron Man” kanë pushtuar një pjesë të madhe te objektit të Albi Mall, me një vizualizim 3 dimenzional. Filmi do të fillojë të shfaqet në Cineplexx nga data 6 Korrik.Image

Filmi i ri nga Marvel Studios, është një fenomen i ri në botën e kinematografisë këtë vit. Edhe pse është e treta herë që personazhet në këtë film po ndërrohen, kritikët po e vlerësojnë si filmi më i mirë i franshizës globale“Spider-Man”.Image

Krahas filmit All Eyez On Me (hyperlink te artikulli i All Eyez On Me), Cineplexx do të organizojë event edhe për Spider-Man: Homecoming. Eventi do të fillojë nga ora 19:15, ku të pranishmit do të shoqërohen me pije falas, dhe muzikë me DJ Jungle.Image

Deri tani, për premierën e “Spider-Man: Homecoming” janë shitur afër 600 bileta. Për më shumë nformata, klikoni KËTU / Zëri/.

© zëri.info