Cineplexx sjellė premierėn e Fast and Furious 8 me shumė shpėrblime!

Cineplexx sjellė premierėn e Fast and Furious 8 me shumė shpėrblime!

SHPËRNDARJE

12 Prill 2017 • 11:48 •

 Si çdo herë, Cineplexx sjellë premierën e filmit një ditë para premierave botërore. Filmi i shumëpritur Fast and Furious 8, vjen në Cineplexx këtë të enjte më 13 Prill.

Gjatë kësaj ngjarje, vlen të përmendet qe përveç shfaqjes së filmit, do të ketë surpriza dhe shumë shpërblime si:

- 2x Pako Chip Tuning (500 Eur) nga AutoService GOGI Racing

- 2x Pako Polir & Ceramic Coating (500 Eur) nga Green Steam

- 5x Pako Auto Decor (100 Eur) nga Auto Zone

- 30 kupona në vlerë prej 10 Eur për derivate në IP Italian Petrol Kosova

- 30 kupona në vlerë prej 20 Eur për Auto Decor nga Auto Zone

Image

Të gjithë personat që blejnë biletë për këtë film, automatikisht futen në garë për t’i fituar shpërblimet e lartpërmendura.

Përveç kësaj, Cineplexx ka organizuar edhe lojë shpërblyese me bileta për filmin në fjalë. Për t’u bërë pjesë e kesaj loje shperblyse, ju duhet të bëni një foto para veturës Ferrari në Albi Mall, SHARE në Facebook me #CineplexxF8 dhe do të futeni në garë për të fituar 2 bileta FALAS çdo vikend deri me 28 Prill.

Oraret se kur shfaqet filmi mund t'i gjeni në këtë link: https://goo.gl/3o39X6.