Kronika

Largon gruan dhe fëmijët nga shtëpia, arrestohet gjilanasi

Largon gruan dhe fëmijët nga shtëpia, arrestohet gjilanasi
14 shtator 2018 • 12 : 06

Lexo detajet

Një person në Gjilan është arrestuar nga policia për dhunë në familje.

Sipas policisë i dyshuari pas një fjalosje me bashkëshorten e tij e ka larguar atë nga shtëpia së bashku me fëmijët.

Policia ka njoftuar se i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

© zëri.info