Kronika

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë
14 korrik 2018 • 08 : 17

Lexo detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Më specifikisht, aksidenti ka ndodhur në fshatin Stanovc, Komunë e Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një kombi bus, njofton gazetametro.net

Janë disa të lënduar, të cilët janë dërguar në QKUK.

Ende nuk dihet nëse ka viktima. 

Image

Image

 

© zëri.info