Kronika

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, përfshihen tri vetura (FOTO & VIDEO)

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, përfshihen tri vetura (FOTO & VIDEO)
14 qershor 2018 • 22 : 06

Pamje nga vendi ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht në Kiev, shkruan “Zeri.info”.

Lexues të “Zeri.info”, kanë dërguar këto pamje nga ky aksident ku shihet se janë përfshirë tri vetura.

Sipas lexuesit aksidenti ka ardhur si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut dhe mos përshtatjes së shpejtësisë.

Image

Image

Image

 

© zëri.info