Kronika

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj
13 qershor 2018 • 12 : 41

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Sipas një lexuesi, nga incidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Image

© zëri.info