Kronika

Ja çfarë i bëjnë zyrtarit të KEDS që shkoj për shkyçje të energjisë elektrike

Ja çfarë i bëjnë zyrtarit të KEDS që shkoj për shkyçje të energjisë elektrike
23 maj 2018 • 14 : 12

Ndodhë në Gjakovë

Në rajonin e Gjakovës gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person I cili e pengoi në punën e tij zyrtarin e KEDS-it.

Ky i fundit kishte shkuar për shkyçje të energjisë elektrike dhe ishte sulmuar fizikisht nga një person I cili tashmë është dërguar në mbajtje, përcjell “Zëri.Info”

 “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka penguar dhe sulmuar fizikisht një zyrtar të KEDS-it, i cili ishte duke bërë shkyçje nga rrjeti elektrik. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës

© zëri.info