Kronika

Sulmoi një femër, arrestohet një person në Lipjan

Sulmoi një femër, arrestohet një person në Lipjan
18 maj 2018 • 10 : 45 Foto: Laura Hasani

Lexo detajet

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Lipjan pasi ka sulmuar fizikisht një femër, transmeton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Sulmohet një polic në Mitrovicë

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Zëri/

© zëri.info