Kronika

Shpërthehet mjeti i dyshimtë afër shkollës së Mjekësisë në Prishtinë

Shpërthehet mjeti i dyshimtë afër shkollës së Mjekësisë në Prishtinë
08 prill 2018 • 14 : 51

E Fundit

Ka përfunduar shpërthimi i kontrolluar i mjetit të dyshimtë të gjetur në afërsi të shkollës së mesme “Ali Sokoli” në Prishtinë.

Rasti është raportuar gjatë ditës së sotme në Polici përderisa nuk dihet se kush e ka vendosur këtë mjet të dyshimtë.

LEXO EDHE: Gjendet një bombë afër shkollës së Mjekësisë në Prishtinë

Njësitet policore kanë në vendin e ngjarjes dhe po merren me hetimin e këtij rasti.

 

© zëri.info