Kronika

Aksident i rëndë trafiku në afërsi të Banjës së Pejës

Aksident i rëndë trafiku në afërsi të Banjës së Pejës
25 shkurt 2018 • 12 : 52

Në afërsi të Banjës së Pejës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Një makinë është vetaksidentuar dhe  si shkak i këtij aksidenti duket se kanë qenë moskujdesi si dhe kushtet e papërshtatshme atmosferike, transmeton “Zëri.info’.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident ndërsa ngjarja saktësisht ka ndodhur në Baicë./ZERI/

Image

 

 

© zëri.info