Kronika

Aksident me fatalitet në këtë qytete, ja sa është numri i të vdekurve

Aksident me fatalitet në këtë qytete, ja sa është numri i të vdekurve
24 shkurt 2018 • 08 : 55

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur orët e para të mëngjesit pranë zonës së njohur si Mali i Robit në Shqipëri, ku dy persona kanë humbur jetën e dy të tjerë janë plagosur.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që në vendngjarje shkuan forca policie dhe mjete të emergjencave.

Deri më tani nuk dihen as identitetet e viktimave.

© zëri.info