Kronika

Rrahje në mes të Prishtinës (Video)

Rrahje në mes të Prishtinës (Video)
07 dhjetor 2017 • 16 : 40

Dy persona janë rrahur sot mes vete në qendër të Prishtinës.

Ngjarja ka ndodhur në pasditën e sotme, ndërsa në xhirime shihen se dy persona kanë dalë nga veturat dhe po përleshëshin fizikisht, shkruan Magazina.al

Duket se përleshja fizike mes tyre ka ndodhur për shkak të komunikacionit.

Për më shumë, shikoni pamjet:

© zëri.info