Kronika

Zhduket një person në Vushtrri

Zhduket një person në Vushtrri
07 dhjetor 2017 • 11 : 14

Të hënën në Vushtrri, një person ka informuar policinë se në këtë datë djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës.

© zëri.info