Kronika

Në Vushtrri arrestohen tre të dyshuar për prostitucion

Në Vushtrri arrestohen tre të dyshuar për prostitucion
07 dhjetor 2017 • 11 : 05

Të mërkurën në Vushtrri janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të  njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar, ku më pas të njëjtit janë liruar, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova.

 

© zëri.info