Kronika

Aksident mes tri automjeteve – shtatë persona mbesin të lënduar

Aksident mes tri automjeteve – shtatë persona mbesin të lënduar
17 nëntor 2017 • 09 : 58

Në fshatin Budrikë e Epërme në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku mes tri automjeteve, njofton Klan Kosova.

Nga ky aksident kanë pësuar lëndime trupore shtatë persona.

Aksidenti ka ndodhur të enjten rreth orës 18:40, njofton policia në raportin ditor.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe nuk raportohet se ndonjëri prej tyre është jashtë rrezikut për jetë.

© zëri.info