Kronika

Gjendet pa shenja jete një person në Gjakovë

Gjendet pa shenja jete një person në Gjakovë
14 nëntor 2017 • 11 : 04

Dje në Gjakovë është raportuar se një mashkull është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar”, njofton policia,

 

© zëri.info