Kronika

Policia sulmon fotografin e Indeksonline

Policia sulmon fotografin e Indeksonline
11 tetor 2017 • 10 : 58

Policia e Kosovës ka goditur dhe ka ndjekur fotografin e Indekonline derisa po pritet që të zhvillohet ceremonia për pritjen e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta në sheshin ‘Ibrahim Rugova’, raporton "Zeri.info".

Siç raportohet, fotografi ishte duke kaluar në zonën ku ishte e ndaluar për medie, por që ai nuk ishte në dijeni

 

© zëri.info