Kronika

Si në filma: Arrestohet qytetari pasi e grushtoi policin (VIDEO)

Si në filma: Arrestohet qytetari pasi e grushtoi policin (VIDEO)
23 shtator 2017 • 10 : 58

Një video e publikuar ditë më parë nga disa qytetarë të Lipjanit, shihet se si Policia e Kosovës arreston një person në rrugë.

Por, situata del nga kontrolli pasi personi refuzon t’i vihen prangat dhe kështu nisin të zihen mes vete, duke mos munguar edhe grushtet si nga ana e personit që po tentohej të arrestohej, ashtu nga policia./gazetametro/

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë, të publikuar në rrjetet sociale:

© zëri.info