Kronika

Tentim vrasje në Gjakovë, ka të lënduar

Tentim vrasje në Gjakovë, ka të lënduar
11 shtator 2017 • 10 : 15

Dy persona nga Gjakova kanë kërkuar ndihmë mjekësore pasi që ishin përleshur me disa të dyshuar të panjohur.

Njëri nga viktima është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa viktima tjetër pas tretmanit është liruar.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

© zëri.info