Kronika

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)
13 gusht 2017 • 18 : 03

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Në fshatin Vranidoll një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, raporton lajmi.net.

Përpos dëmeve materiale raportohet edhe për të lënduar. Policia është prezente në vendin e ngjarjes.

Image

© zëri.info