Aksident nė magjistralen Prishtinė-Podujevė (Foto)

Aksident nė magjistralen Prishtinė-Podujevė (Foto)

SHPËRNDARJE

13 Gusht 2017 • 18:03 •

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Në fshatin Vranidoll një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, raporton lajmi.net.

Përpos dëmeve materiale raportohet edhe për të lënduar. Policia është prezente në vendin e ngjarjes.

Image