Kronika

Sherr me armë në Tiranë, 10 persona në polici

Sherr me armë në Tiranë, 10 persona në polici
12 gusht 2017 • 18 : 25

Një sherr masiv mes dy grupeve të rinjsh ndodhi dje në Tiranë. Sipas policisë nga përplasja janë përdorur edhe armët një ditë më parë në rrugën “Murat Toptani” në kryeqytet.

Sipas informacionit paraprak, bëhet me dije se në datë 12.08.2017, rreth orës 04:45, në rrugën “Murat Toptani”, tek një lokal ka patur një konflikt dhe janë shoqëruar 10 persona dhe dyshohet se është qëlluar me armë zjarri.

© zëri.info